PDF

دانلود پایان نامه : مطالعه تجربی تاثیر شستشوی سبز (گرین واشینگ) بر خرید سبز در بازار لوازم الکتریکی چین

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : مطالعه تجربی تاثیر شستشوی سبز (گرین واشینگ) بر خرید سبز در بازار لوازم الکتریکی چین همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : مطالعه تجربی تاثیر شستشوی سبز (گرین واشینگ) بر خرید سبز در بازار لوازم الکتریکی چین

رشته :  مدیریت -بازرگانی -بازاریابی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی 

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

هدف: این مطالعه با هدف آگاهی از خوانندگان این که آیا شستشوی سبز در بازار لوازم الکتریکی چین بر قصد خرید سبز مصرف کنندگان تأثیر می گذارد یا خیر. روش ها: این مطالعه از تئوری رفتار برنامه ریزی شده به عنوان مبانی نظری برای ساخت یک مدل معادله ساختاری استفاده می کند. نظرسنجی آنلاین پرسشنامه بر روی 521 شرکت کننده انجام شد. یافته ها: تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که شستشوی سبز به طور غیر مستقیم با قصد خرید سبز رابطه مثبت دارد. نگرش سبز و ارزش درک شده سبز نقش واسطه ای بین شستشوی سبز و قصد خرید سبز دارند. نتیجه گیری: این مطالعه نتیجه گرفت که در بازار لوازم الکتریکی چینی ، شستشوی سبز تأثیر مثبتی بر نگرش سبز و ارزش سبز درک شده ، سپس نگرش سبز و ارزش درک شده سبز بر قصد خرید سبز تأثیر مثبت داشته و نگرش سبز بر ارزش درک شده سبز تأثیر مثبت داشته است. ساختار: در این مطالعه ، پس از مقدمه ، مدل و تعاریف اختصاصی مربوط به تحقیق توضیح داده شده و فرضیه ها ارائه می شود. بعد روش تحقیق و نتایج تحقیق و سپس بحث در مورد نتایج تحقیق است. سرانجام ، جهت های احتمالی تحقیقات آینده مورد بحث قرار گرفته است.

 
دانلود پایان نامه : مطالعه تجربی تاثیر شستشوی سبز (گرین واشینگ) بر خرید سبز در بازار لوازم الکتریکی چین
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.