PDF

دانلود پایان نامه : مطالعه کیفی در مورد دانش و نگرانی مردم در زمینه اینترنت اشیا

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : دانلود پایان نامه : مطالعه کیفی در مورد دانش و نگرانی مردم در زمینه اینترنت اشیا  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : دانلود پایان نامه : مطالعه کیفی در مورد دانش و نگرانی مردم در زمینه اینترنت اشیا

رشته : علوم اجتماعی  – فناوری اطلاعات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

دستگاه های اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) که اغلب به عنوان محصولات هوشمند برای مصرف کنندگان توصیف می شوند ، شامل موارد فیزیکی هستند که اتصال اینترنت را به ارث می برند و بنابراین چیزهای فیزیکی را قادر می سازند بین یکدیگر و با مردم صحبت کنند. اینترنت اشیا market یک بازار در حال رشد است که محصولات موجود در آن به عنوان مثال در خانه های مصرف کنندگان ، بهداشت و درمان یا صنایع وجود دارد. این موارد فیزیکی دارای حسگرهایی هستند که می توانند اطلاعات مربوط به کاربران را جمع آوری کنند و بعداً می توان از آنها برای انطباق رفتارهای IoTdevices یا ایجاد نمایه های کاربران استفاده کرد. مانند هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد ، IoTdevices نیز می تواند قربانی حملات طرف های خارجی شود که سعی می کنند اطلاعات خصوصی را بدزدند یا از کاربران دستگاه ها رصد کنند.

با رشد بازار ، درک آنچه که مردم در مورد IoTdevices می دانند مهم است و اینکه یک خانه هوشمند بدون لبه های خشن آن با راحتی همراه نیست. این پایان نامه کارشناسی به آنچه مردم در مورد IoT می دانند ، نحوه برخورد آنها با مسائل امنیتی و به اشتراک گذاری پاسخ می دهد. اطلاعات شخصی افراد. داده ها از طریق یک نظرسنجی که 133 شرکت کننده داشت جمع آوری شد ، این نظرسنجی در گروه های فیس بوک به اشتراک گذاشته شد و از طریق اثر گلوله برفی پخش شد. بعد از اینکه یک شرکت کننده با نظر سنجی انجام شد ، از آنها خواسته شد که ادامه نظر سنجی را با افرادی که می شناختند ادامه دهند.

نتیجه نشان می دهد که اکثر مردم قبلاً اصطلاح اینترنت اشیا را نشنیده اند و برداشتن گامهایی در جهت محافظت از اطلاعات خصوصی هنگام استفاده از دستگاههای اینترنت اشیا معمول نیست. اینترنت اشیا عبارتی است که برای بسیاری از افراد ناآشنا است ، نتیجه نشان می دهد که اصطلاح دستگاه های هوشمند بیشتر از دستگاه های اینترنت اشیا در بین مردم استفاده می شود.

دانلود پایان نامه : مطالعه کیفی در مورد دانش و نگرانی مردم در زمینه اینترنت اشیا

 

برای مشاهده لینک دانلود لطفا عضو ویژه شوید

عضو ویژه میشم !

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.