PDF

دانلود پایان نامه : ارزیابی انتقادی و ابتکاری اپلیکیشن SRK STORE و ارایه پیشنهادات لازم جهت بهبود UI و UX

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : ارزیابی انتقادی و ابتکاری اپلیکیشن SRK STORE و ارایه پیشنهادات لازم جهت بهبود UI و UX   همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : ارزیابی انتقادی و ابتکاری اپلیکیشن SRK STORE و ارایه پیشنهادات لازم جهت بهبود UI و UX

رشته :  کامپیوتر و برنامه نویسی – نرم افزار و سخت افزار    – فناوری اطلاعات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی  

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

هدف این پایان نامه این است که با استفاده از اصول ابتکاری قابلیت استفاده ، SRK STORE APP (برنامه خرید برای اندروید) را ارزیابی کنید تا مسائل یا مشکلات مربوط به قابلیت استفاده را برای برنامه تلفن همراه مربوط به دست آورید. یکی دیگر از عناصر حیاتی این پایان نامه دستیابی به پیشنهادات لازم برای برنامه تلفن همراه مربوطه با رعایت اصول ارزیابی ابتکاری مورد نیاز برای برنامه تلفن همراه است. از سوی دیگر ، نتیجه باید نشان داده شود که برنامه تلفن همراه با رعایت اصول ابتکاری ، انعطاف پذیر است. سابقه و هدف: برای زیبایی و جذابیت ، برنامه کاربردی تلفن همراه باید دارای تجربه کاربری ایده آل با قابلیت استفاده باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم روی این حوزه مفید تمرکز کنیم و در حین بررسی مقالات مختلف ، به مقاله ای برخوردیم که در مورد اصول طراحی و مفاهیم آنها صحبت می کند. ایده پایان نامه فعلی با بررسی ادبیاتی که در مورد اصول طراحی ارزیابی ابتکاری و مفاهیم آن انجام داده ایم به دست آمده است. این پایان نامه برای دستیابی به پیشنهادات لازم و همچنین راه حل ها/توصیه های تکمیل شده برای برنامه تلفن همراه خاص با رعایت اصول ارزیابی ابتکاری مورد نیاز برای برنامه تلفن همراه است. اهداف: اهداف اصلی این پروژه بررسی اصول طراحی و شناسایی مسائل مربوط به قابلیت استفاده یا مشکلات برنامه تلفن همراه مربوطه و فهرست بندی پیشنهادات ضروری برای افزایش برنامه تلفن همراه و ارائه توصیه های مطلق به برنامه موجود است. روش ها: برای جمع آوری لیستی از پیشنهادات لازم و ارائه توصیه های مطلق برای برنامه تلفن همراه ، ما اصول طراحی یاکوب نیلسون را به کار برده ایم. این روش خاص به تعیین کاربرد معیارهای طراحی کمک می کند و با تجزیه و تحلیل عواملی مانند قابلیت استفاده به تغییر سیستم تعاملی کمک می کند. با استفاده از این روش ، ما یک مرور کلی مفصل از اهمیت اصول طراحی در یک تعامل ارائه می دهیم. هدف اصلی از به کارگیری اصول طراحی قابلیت استفاده ، اطمینان از عملکرد و قابلیت اطمینان طراحی موثر تعامل ، ارائه راهنمای معنادار در تعامل با کاربر و همچنین ارائه تجربه کاربری قابل قبول و مطلوب است. نتایج: نتایج بدست آمده در اینجا موارد استفاده از برنامه تلفن همراه مربوطه ، یعنی SRK STORE APP و اصول ابتکاری است که توسط برنامه تلفن همراه خاص رعایت نمی شود. سطح شدت اصول ابتکاری به دست آمده و لیستی از پیشنهادات لازم برای افزایش برنامه تلفن همراه و ارائه توصیه های مطلق به برنامه موجود. نتیجه گیری: این مطالعه به منظور ارزیابی برنامه تلفن همراه انجام شد. برای ارزیابی سیستم از روش ارزیابی اکتشافی استفاده شد. از اصول طراحی یاکوب نیلسون برای به تصویر کشیدن مسائل مربوط به قابلیت استفاده از برنامه تلفن همراه استفاده شد. پیشنهادات مورد نیاز و توصیه ها/راه حل های مطلق به برنامه تلفن همراه موجود ارائه می شود.

 

دانلود پایان نامه : ارزیابی انتقادی و ابتکاری اپلیکیشن SRK STORE و ارایه پیشنهادات لازم جهت بهبود UI و UX

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.