PDF

دانلود پایان نامه : بررسی مزایا و معایب روش‌ های دسترسی و استخراج داده‌ ها از دستگاه اندرویدی با بوت لودر آنلاک

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :    بررسی مزایا و معایب روش‌ های دسترسی و استخراج داده‌ ها از دستگاه اندرویدی با بوت لودر آنلاک  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی مزایا و معایب روش‌ های دسترسی و استخراج داده‌ ها از دستگاه اندرویدی با بوت لودر آنلاک

رشته : فناوری اطلاعات  نرم افزار سخت افزار

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی 

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

اندروید پرکاربردترین سیستم عامل دنیاست، به همین دلیل احتمال به دست آوردن یک دستگاه اندرویدی در تحقیقات زیاد است. برای شروع استخراج داده ها از یک دستگاه اندرویدی ابتدا باید به آن دسترسی داشته باشید. مکانیسم هایی مانند رمزگذاری کامل سیستم می تواند این کار را بسیار دشوار کند. در این مقاله، مزایا و معایب روش‌های مختلف دسترسی و استخراج داده‌ها از دستگاه اندرویدی با بوت لودر آنلاک مورد بحث قرار می‌گیرد. بسیاری از کاربران بوت لودر دستگاه اندرویدی خود را باز می کنند تا سطح بسیار بیشتری از کنترل روی آن را به دست آورند. پزشکی قانونی اندروید در دستگاهی بدون بوت لودر آنلاک بسیار محدود است. بنابراین جالب است که مطالعه کنید چگونه می توانید داده ها را از یک دستگاه اندرویدی که این محدودیت را برای پزشکی قانونی اندروید ندارد استخراج کنید. یک مطالعه ادبی بر روی تحقیقات مرتبط قبلی برای جمع‌آوری روش‌های دستیابی و استخراج داده‌ها انجام شده است. سپس روش‌های جمع‌آوری‌شده با انجام آزمایش‌هایی بر روی Oneplus 3 android 9 و Oneplus 8 android 11 مورد آزمایش قرار می‌گیرند. تحقیقات این مقاله نشان می‌دهد که می‌توان در یک زمان معقول یک حمله brute force را علیه یک پین به طول 4-5 یا انجام داد. الگوی طول 4-6 در صفحه قفل دستگاه اندرویدی. مشخص شد که می‌توانید با انجام یک حمله فرهنگ لغت با استفاده از فهرست‌های عمومی از کدهای پین پرکاربرد، حمله را بهینه کنید. فهرستی از تمام ترکیب‌های الگوی ممکن که برای حمله فرهنگ لغت مرتب‌سازی و بهینه‌سازی شده‌اند بر اساس آمار مکان و طول الگوی شروع ایجاد می‌شود. اثبات مفهوم با ایجاد یک کپی از اثر انگشت با مواد ارزان قیمت رایج برای دسترسی از طریق حسگر اثر انگشت ساخته شده است. تصویر دستگاه با استفاده از پوسته ریشه از طریق پل اشکال زدایی اندروید و ابزارهای خط فرمان رایج استخراج شد. پزشکی قانونی حافظه با استفاده از Frida انجام شد و توانست نام کاربری، رمز عبور و ایمیل‌ها را از Google Chrome و Gmail استخراج کند. تصویر بازیابی سفارشی TWRP برای بوت کردن دستگاه، دستیابی به دسترسی ریشه، و قادر به استخراج تصویر کامل دستگاه با ابزارهای خط فرمان رایج استفاده شد. نتایج ویژگی پشتیبان گیری TWRP نیز تجزیه و تحلیل می شود. سپس نتایج استخراج داده ها به صورت دستی و با کالبد شکافی تجزیه و تحلیل می شود.

 

دانلود پایان نامه : بررسی مزایا و معایب روش‌ های دسترسی و استخراج داده‌ ها از دستگاه اندرویدی با بوت لودر آنلاک

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
20,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.