PDF

دانلود پایان نامه : بازبینی استراتژی های بازاریابی جهت حفظ مشتری و برند در همه گیری کرونا

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : دانلود پایان نامه : بازبینی استراتژی های بازاریابی جهت حفظ مشتری و برند در همه گیری کرونا همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی :  دانلود پایان نامه : بازبینی استراتژی های بازاریابی جهت حفظ مشتری و برند در همه گیری کرونا

رشته :  بازاریابی – بازرگانی – مدیریت – اقتصاد

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

زمینه و هدف: تأثیر COVID-19 تغییراتی را در عملیات استراتژیک ایجاد کرد در کسب و کار. این تغییر همچنین سوالاتی در مورد نحوه نگهداری و تقویت شرکت ها به وجود آورد و نام تجاری و مشتری آنها. شرکتها در جهان استراتژیهای خود را دوباره ارزیابی می کنند حفظ مشتریان و شرکتهای سوئدی هیچ تفاوتی ندارند. در طول تحقیق ، ما متوجه شد که داده های تجربی برای نشان دادن نحوه واکنش شرکت ها به هیچ وجه وجود ندارد این تغییر مخل که منجر به این مطالعه شد. س Researchال تحقیق: شرکتها چگونه می توانند آمیخته بازاریابی خود را برای حفظ ترکیبات خود تنظیم کنند مشتریان و در طی همه گیری سودآور باقی می مانند؟ هدف: هدف این مقاله بررسی چگونگی تعدیل شرکتهای بخشهای مختلف در سوئد است استراتژی های بازاریابی آنها در شرایط مخل ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 مشتریان خود را حفظ کرده و مزیت رقابتی خود را حفظ کنند. هدف این مقاله بیشتر است یک مدل مناسب بازاریابی تجاری راهبردی پس از COVID-19 را پیشنهاد کنید که ممکن است مفید باشد برای شرکتهای بخشهایی که بیشتر تحت تأثیر همه گیری در سوئد قرار گرفته اند. روش: این تحقیق از یک روش مطالعه موردی کیفی استفاده می کند. سالات از چارچوب نظری و در مصاحبه دو شرکت استفاده شد. چارچوب نظری: نظریه های مربوط به استراتژیهای عمومی پورتر ، استراتژی بازاریابی و مخلوط بازاریابی اعمال شده است.
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.