PDF

دانلود پایان نامه : بررسی علل اضطراب دانش آموزان در کلاس درس زبان انگلیسی و راهکارهای معلمان برای کاهش آن

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی علل اضطراب دانش آموزان در کلاس درس زبان انگلیسی و راهکارهای معلمان برای کاهش آن  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی علل اضطراب دانش آموزان در کلاس درس زبان انگلیسی و راهکارهای معلمان برای کاهش آن

رشته :   علوم اجتماعی – روانشناسی – علوم تربیتی – زبان

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  دکتری

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

این مطالعه علل احتمالی اضطراب زبان در بین سه دانش آموز دبیرستانی  را مورد بررسی قرار داد. علاوه بر این ، این مطالعه استراتژی های مورد استفاده معلمان انگلیسی دانش آموزان برای کاهش اضطراب زبان در دانش آموزان را مورد بررسی قرار داد. داده ها با استفاده از مصاحبه های نیمه ساختار یافته جمع آوری و از طریق تحلیل محتوا مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. تجزیه و تحلیل نشان داد که عوامل اصلی اضطراب زبان چهار عامل مهم بودند: نگرانی از ارتباط ، اضطراب امتحان ، ترس از ارزیابی منفی و محیط کلاس درس. به طور خاص ، این مطالعه نشان داد که همه دانش آموزان هنگامی که از محیط اطراف خود ناراحت بودند و زمانی که برای اجرا احساس فشار می کردند ، احساس اضطراب بیشتری می کردند. ارزیابی منفی سایر دانش آموزان بر سطح اعتماد به نفس آنها تأثیر گذاشت ، که یکی دیگر از عوامل مهم اضطراب بود. همه دانش آموزان اظهار داشتند که رویکرد معلم بر سطح اضطراب آنها تأثیر بسزایی دارد و همه معلمان ادعا کردند که فعالیتهای انگلیسی زبان خود را با نیازهای هر دانش آموز تطبیق می دهند. یک نتیجه گیری کلی این است که اضطراب دانش آموزان بسته به فعالیت انگلیسی زبان و رویکرد معلم آنها ، که توسط معلم پذیرفته شد ، متفاوت است.

 

دانلود پایان نامه : بررسی علل اضطراب دانش آموزان در کلاس درس زبان انگلیسی و راهکارهای معلمان برای کاهش آن
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.