PDF

دانلود پایان نامه : بررسی ایده طراحی اپلیکیشن برای ایجاد، اشتراک گذاری و گوش دادن به داستان های تعاملی

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :    بررسی ایده طراحی اپلیکیشن برای ایجاد، اشتراک گذاری و گوش دادن به داستان های تعاملی  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی ایده طراحی اپلیکیشن برای ایجاد، اشتراک گذاری و گوش دادن به داستان های تعاملی

رشته : فناوری اطلاعات – نرم افزار سخت افزار – کامپیوتر – برنامه نویسی – ادبیات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی  

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

شاید هیچ چیز مفهوم داستان های تعاملی را بهتر از جاده ای که رابرت فراست طی نکرده توضیح دهد. شعر او داستان مردی را روایت می‌کند که جاده‌ای را از میان جنگل دنبال می‌کند، وقتی به دوشاخه‌ای در جاده می‌رسد. از کدام راه باید برود؟ و این انتخاب چه تاثیری بر بقیه زندگی او خواهد داشت؟ در یک داستان تعاملی، نویسنده داستان خود را در امتداد چندین شاخه گسترش می دهد و خواننده را دعوت می کند تا خودش انتخاب کند که کدام مسیر را انتخاب کند. آنها همچنین می توانند داستان را دوباره شروع کنند تا به عقب برگردند و ببینند که در آن جاده دیگر چه چیزی وجود دارد. هنگامی که یک داستان تعاملی در تلفن هوشمند پخش می شود، علاوه بر استفاده از ورودی صوتی، راه های دیگری نیز برای انجام این انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، رفتن به چپ یا راست در یک انشعاب در جاده می تواند با راه رفتن به چپ یا راست انجام شود، به طوری که سرویس موقعیت یابی تلفن تغییر موقعیت را تشخیص دهد. یک سفر طولانی می تواند کاربر را ملزم کند تا روز بعد منتظر بماند تا بفهمد چه اتفاقی می افتد. بر اساس یک سیستم موجود برای ایجاد و پخش داستان های تعاملی، ما امکانات تعاملی جدیدی را برای شنونده اضافه کردیم و با بهبود رابط کاربری و افزودن ویژگی ها، ایجاد داستان ها را آسان تر کردیم.

 

دانلود پایان نامه : بررسی ایده طراحی اپلیکیشن برای ایجاد، اشتراک گذاری و گوش دادن به داستان های تعاملی

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.