PDF

دانلود پایان نامه : بررسی نحوه ایمن سازی در برابر کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ (SARS-CoV-2) در اتحادیه اروپا

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی نحوه ایمن سازی در برابر کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ (SARS-CoV-2) در اتحادیه اروپا همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی نحوه ایمن سازی در برابر کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ (SARS-CoV-2) در اتحادیه اروپا

رشته :   پزشکی – بهداشت  – علوم سیاسی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

به عنوان یک پدیده جهانی ، شیوع SARS-CoV-2 زندگی اجتماعی-اقتصادی و سیاسی را تحت تأثیر قرار داده است ، مانند هیچ رویداد گذشته اخیر. اتحادیه اروپا با بیش از 600000 مورد تلفات در کشورهای عضو خود ، یک رکود اقتصادی بی سابقه و خسارت به بازار واحد ، به طور غیرمنتظره ای توسط COVID-19 ضربه خورده است. این تز با استفاده از لنز Securitization و به عبارت دقیق تر ، Securitization جمعی ، بررسی چگونگی واکنش اتحادیه اروپا و مسسات آن به تهدید گسترش SARS-CoV-2 ، با طرح س سوال از Has SARS-CoV-2 است. با موفقیت در اتحادیه اروپا تضمین شده است؟ ” با استفاده از تجزیه و تحلیل محتوای کیفی در سخنرانی های کمیسیون اروپا که بین ژانویه و مه 2020 منتشر شد و همچنین در یک جلسه عمومی پارلمان اروپا پس از سخنرانی فون در لاین ، رئیس کمیسیون در 16 آوریل ، 2020 ، این پایان نامه نشان می دهد که اقدامات امنیتی سازی انجام شده است در بازه زمانی مورد بررسی قرار گیرد و آنها توسط پارلمان اروپا پذیرفته شده اند. مطابق با چارچوب مدرسه کپنهاگ Securitization and Sperling و Webber’s Collective Securitization ، در پایان نامه نتیجه گیری می شود که COVID-19 با موفقیت اوراق بهادار شد.

 

دانلود پایان نامه : بررسی نحوه ایمن سازی در برابر کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ (SARS-CoV-2) در اتحادیه اروپا
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.