PDF

دانلود پایان نامه : بررسی روش جدید بازیافت پسماند و زباله های نساجی به عنوان کامپوزیت های تمام سلولزی (ACCs)

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی :   بررسی روش جدید بازیافت پسماند و زباله های نساجی به عنوان کامپوزیت های تمام سلولزی (ACCs) همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی روش جدید بازیافت پسماند و زباله های نساجی به عنوان کامپوزیت های تمام سلولزی (ACCs)

رشته : نساجی – شیمی- محیط زیست

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی   ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

مصرف منسوجات امروز حجم زیادی از پسماند نساجی را ایجاد می کند. بنابراین ، یافتن راه حل هایی برای استفاده مجدد از زباله های نساجی و نه بازیافت الیاف در الیاف جدید مورد نیاز است. تحقیقات با استفاده از منسوجات قبل و بعد از مصرف در کامپوزیت ها ادامه دارد و یک مسیر جالب است. این پایان نامه بازیافت سلولز تخلیه شده حاوی منسوجات را با تولید کامپوزیت های تمام سلولزی (ACC) گزارش می کند. ACC ترکیبی است که کاملاً از سلولز تشکیل شده است. ACC از ورق های بیمارستان جین و پلی کتون دور انداخته شده (PCO) با انحلال جزئی و روش دو مرحله ای با موفقیت تولید شد. پارچه های جین دور انداخته شده با 100٪ پنبه (CO) و مواد مخلوط (BCO) طبقه بندی و به صورت الیاف خرد شده و سپس با مشت زدن به سوزن به صورت نبافته ساخته می شوند. ورقه های نبافته و ورق های بیمارستان دست نخورده به عنوان تقویت کننده در کامپوزیت ها استفاده شد در حالی که سلولز محلول در مایع یونی (IL) ، 1-بوتیل-3-متیل استات ایمیدازولیوم ([BMIM] [Ac]) به عنوان ماتریس استفاده شد. فاز. سپس ماتریس با حذف [BMIM] [Ac] با شستشو برای تشکیل کامپوزیت ، احیا می شود. [BMIM] [Ac] شسته شده به منظور بررسی تأثیر استفاده مجدد از آن به عنوان حلال سلولز بازیافتی بر خواص مکانیکی ACC جمع آوری و بازیافت شد. ترکیبی از روش ها ، مواد و حلال های مختلف مورد مطالعه قرار گرفت. خصوصیات مکانیکی – خواص کششی ، خمشی و ضربه ای و محتوای باطل کامپوزیت های تولید شده از طریق مین استخراج شدند. تجزیه و تحلیل میکروسکوپی برای مطالعه مقطع کامپوزیت ها انجام شد. می توان نتیجه گرفت که مقادیر بدست آمده برای خواص مکانیکی را می توان با ACC موجود در منابع مقایسه کرد. نتایج حاصل از این تحقیق نشان می دهد که یافتن هدف جدیدی برای منسوجات بازیافتی به صورت کامپوزیت امکان پذیر است. با این روش می توان از دفع غیرضروری منسوجات حاوی سلولز جلوگیری کرد.
دانلود پایان نامه : بررسی روش جدید بازیافت پسماند و زباله های نساجی به عنوان کامپوزیت های تمام سلولزی (ACCs)
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.