PDF

دانلود پایان نامه : مطالعه ترکیبی نگرش معلمان و دانش آموزان به بازی های دیجیتال و تأثیرات آن در یادگیری زبان انگلیسی

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  مطالعه ترکیبی نگرش معلمان و دانش آموزان به بازی های دیجیتال و تأثیرات آن در یادگیری زبان انگلیسی    همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : مطالعه ترکیبی نگرش معلمان و دانش آموزان به بازی های دیجیتال و تأثیرات آن در یادگیری زبان انگلیسی

رشته : علوم تربیتی ادبیات زبان مترجمی فناوری اطلاعات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : دکترا

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

مزایای احتمالی بازی‌های دیجیتال برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی در سال‌های اخیر مورد توجه فزاینده‌ای قرار گرفته است زیرا تحقیقات بیشتر نشان می‌دهد که بازی‌های دیجیتال می‌توانند بر یادگیری و انگیزه دانش‌آموزان در آموزش رسمی تأثیر بگذارند. بخش زیادی از ادغام بازی های دیجیتال در زمینه مدرسه به نگرش معلمان و دانش آموزان بستگی دارد. هدف این مطالعه بررسی نگرش معلمان و دانش‌آموزان دوره متوسطه نسبت به بازی‌های دیجیتال در کلاس زبان انگلیسی در زمینه سوئدی است. علاوه بر این، این مطالعه دیدگاه‌های معلمان و دانش‌آموزان را در مورد تأثیرات استفاده از بازی‌های دیجیتال برای یادگیری زبان انگلیسی نیز بررسی خواهد کرد. این یک مطالعه ترکیبی است که در آن مصاحبه‌های نیمه ساختاریافته و نظرسنجی‌های آنلاین توسط شرکت‌کنندگانی از اوپسالا، گاولبورگ و دالارنا انجام شد. 106 دانش آموز و 11 معلم به نظرسنجی آنلاین پاسخ دادند و 3 معلم در مصاحبه نیمه ساختاریافته شرکت کردند. نتایج بدست آمده در این مطالعه، یافته های اکثر مطالعات قبلی را تایید می کند. معلمان و دانش آموزان عموماً نسبت به بازی های دیجیتال در یادگیری زبان انگلیسی مثبت هستند و تأثیرات بالقوه استفاده از بازی ها را در کلاس می بینند. با این حال، معلمان به دلیل موانع مختلف مانند زمان آماده سازی، عدم آگاهی و یافتن بازی های با کیفیت، اجرای بازی های دیجیتال را با مشکل مواجه می کنند.

 

دانلود پایان نامه : مطالعه ترکیبی نگرش معلمان و دانش آموزان به بازی های دیجیتال و تأثیرات آن در یادگیری زبان انگلیسی

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
40,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.