PDF

دانلود پایان نامه : تجزیه نوری پلیمرهای مزدوج برای سلولهای خورشیدی آلی توسط طیف سنجی جذبی و میکروسکوپ AFM

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : تجزیه نوری پلیمرهای کونژوگه برای سلولهای خورشیدی آلی توسط طیف سنجی جذبی و میکروسکوپ AFM  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : تجزیه نوری پلیمرهای مزدوج برای سلولهای خورشیدی آلی توسط طیف سنجی جذبی و میکروسکوپ AFM

رشته : شیمی -فیزیک

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  دکتری

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

اثر قرار گرفتن در معرض نور در هوای محیط بر روی فیلمهای نازک ساخته شده از پلیمر پلیمر پذیرنده الکترون {[N ، N’-bis (2-octyldodecyl) nafthalene-1،4،5،8-bis (dicarboximide) -2،6- diyl] -alt-5،5 ‘- (2،2’-bithiophene)} (N2200) ، یک پلیمر دهنده الکترون ([2،3-bis (3-octyloxyphenyl) -5،8-quinoxalinediyl] -2) ، 5-thiophenediyl] (TQ1) و ترکیبات آنها ، با استفاده از طیف سنجی اشعه ماورا بنفش و میکروسکوپ نیروی اتمی (AFM) بررسی شده است. برای راه حل های TQ1 ، N2200 و مخلوط ها ، خطی بودن قانون Beer-Lambert برای طیف سنجی جذب تأیید شده است. طیف اشعه ماورا بنفش اندازه گیری شده نشان می دهد که فیلمهای نازک TQ1 نسبت به فیلمهای N2200 نسبت به تخریب توسط نور خورشید حساس هستند. آنها همچنین نشان می دهند که در میان ترکیبات پلیمری ، مخلوط غنی از N2200 با نسبت حجم 1: 2 (TQ1: N2200) نسبت به مخلوط های نسبت 1: 1 و 2: 1 نسبت به تخریب توسط نور خورشید حساسیت کمتری دارد. تصاویر AFM تغییری در زبری بین فیلم های تخریب نشده و تخریب شده را نشان می دهد ، جایی که فیلم های TQ1 ، 1: 1 و 1: 2 پس از 45 ساعت تخریب زبری کمتری به دست می آورند و فیلم های N2200 و 2: 1 زبری بیشتری به دست می آورند.
دانلود پایان نامه : تجزیه نوری پلیمرهای کونژوگه برای سلولهای خورشیدی آلی توسط طیف سنجی جذبی و میکروسکوپ AFM
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.