PDF

دانلود پایان نامه : تست کد های نرم افزار قبل از انتشار توسط یادگیری ماشینی

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  تست کد های نرم افزار قبل از انتشار توسط یادگیری ماشینی   همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : تست کد های نرم افزار قبل از انتشار توسط یادگیری ماشینی

رشته : فناوری اطلاعات  کامپیوتر برنامه نویسی هوش مصنوعی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی 

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

تست کد یک بخش حیاتی در هر شرکت تولید کننده نرم افزار است، تا اطمینان حاصل شود که کد معیوب از بین نمی رود که می تواند عواقب زیانباری داشته باشد.

در اریکسون، آزمایش کد قبل از انتشار فرآیند بسیار پرهزینه ای است که می تواند چندین ساعت طول بکشد. در حال حاضر، هر تست برای همه کدهای ارسالی اجرا می شود. این گزارش با ساختن یک مدل یادگیری ماشینی که تعیین می‌کند کدام تست‌ها باید اجرا شوند، به این مشکل رسیدگی می‌کند، به طوری که آزمایش‌های غیرضروری کنار گذاشته می‌شوند و در زمان و منابع صرفه‌جویی می‌شود. با این حال، یافتن شکست ها مهم است، زیرا عبور برخی از شکست ها به تولید می تواند انواع پیامدهای اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی داشته باشد.

نتیجه نشان می دهد که پتانسیل زیادی در انواع مختلف مدل وجود دارد. یک مدل رگرسیون خطی 92٪ از تمام خرابی ها را در اجرای 25٪ از همه دسته های تست پیدا کرد. با این حال، مدل خطی قبل از یافتن شکست‌های نهایی، ثابت می‌ماند. اگر یافتن 100 درصد خرابی ها ضروری است، مدل رگرسیون بردار پشتیبان کارآمدترین مدل را نشان می دهد زیرا تنها مدلی بود که 100 درصد خرابی ها را در 90 درصد دسته های آزمایشی در حال اجرا یافت.

 

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.