PDF

دانلود پایان نامه : نمونه برداری مستقیم آزمایش غیر مخرب جریان گردابی پالسی PEC از فلزات غیر فرومغناطیسی

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  نمونه برداری مستقیم آزمایش غیر مخرب جریان گردابی پالسی PEC از فلزات غیر فرومغناطیسی   همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : نمونه برداری مستقیم آزمایش غیر مخرب جریان گردابی پالسی PEC از فلزات غیر فرومغناطیسی

رشته : مواد متالورژی  برق الکترونیک فیزیک

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : دکترا

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

روش آزمایش غیر مخرب جریان گردابی پالسی یا PEC را می توان برای اندازه گیری ضخامت و مقاومت مواد رسانا و غیر فرومغناطیسی استفاده کرد. در این پروژه من بررسی کردم که آیا یک سنج در ABB که از فناوری PEC برای اندازه‌گیری ضخامت نوارهای آلومینیومی در کارخانه‌های نورد استفاده می‌کند، می‌تواند با نمونه‌برداری از سیگنال مستقیم با وضوح بالاتر نسبت به قبل، اطلاعات بیشتری در مورد نوار استخراج کند. با استفاده از گیج با این روش نمونه برداری جدید، ابتدا سطح نویز سیگنال یکپارچه به دست آمده با استفاده از ادغام آنالوگ و دیجیتال را مقایسه کردم. سپس از حد بالایی سطح نویز استفاده کردم تا تعیین کنم نوارها چقدر ضخیم باشند بدون اینکه سطح نویز خیلی زیاد باشد. در نهایت، من از شبیه‌سازی و اندازه‌گیری نوارهای روکش استفاده کردم تا مشخص کنم آیا می‌توان اطلاعات بیشتری مانند توزیع مقاومت را از سیگنال اندازه‌گیری‌شده استخراج کرد و آیا فرکانس نمونه‌برداری به اندازه کافی برای تشخیص اطلاعات بالا است یا خیر. من متوجه شدم که سطح نویز را می توان با جایگزینی یکپارچه ساز آنالوگ با یک فیلتر پایین گذر و یکپارچه سازی سیگنال به صورت دیجیتال کاهش داد. همچنین متوجه شدم که ضخامت می تواند بین 1.3 میلی متر تا 12 میلی متر باشد در حالی که با روش نمونه گیری قبلی می تواند بین 0.50 میلی متر تا 8.0 میلی متر باشد. در نهایت، متوجه شدم که فرکانس نمونه برداری به اندازه کافی بالا است و می توان تشخیص داد که آیا یک نوار دارای لایه روکش است یا خیر. نتایج این پروژه نشان می دهد که تغییر نحوه نمونه برداری سیگنال به این روش جدید سودمند است.

 

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
40,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.