PDF

دانلود پایان نامه : بررسی مجموعه متنوعی از مهارت های نرم و سخت بر کارایی جلسه طوفان فکری

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  بررسی مجموعه متنوعی از مهارت های نرم و سخت بر کارایی جلسه طوفان فکری   همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی مجموعه متنوعی از مهارت های نرم و سخت بر کارایی جلسه طوفان فکری

رشته : روانشناسی  حسابداری  مدیریت

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

پیشینه/مشکل سازی: حرفه حسابرسی و اعتبار آن به دلیل شکست حسابرسی و سقوط شرکت تهدید شده است و ثابت شده است که ناتوانی در کشف و جلوگیری از تقلب برای مؤسسات حسابرسی پرهزینه است. با توجه به پیچیدگی کشف و پیشگیری از تقلب، پژوهشگران جلسه طوفان فکری را به عنوان یک تکلیف اساسی پیشنهاد کرده اند. جایی که نشان داده شده است که جلسه طوفان فکری به ندرت تابع یک فرد واحد است، بلکه یک تلاش گروهی است. محققان قبلی در تحقیقات تیم ممیزی ترکیب تیم را از نظر عوامل جمعیت شناختی بررسی کرده‌اند در حالی که سایر حوزه‌های تحقیقاتی فراتر از این دیدگاه کوچک و محدود حرکت کرده‌اند و اکنون ترکیب تیم را با توجه به تنوع در مهارت‌های نرم و سخت بررسی می‌کنند. این موضوع هنوز در حرفه حسابرسی مورد بررسی قرار نگرفته است و محققان امیدوارند که بتوانند این خلأ را پر کنند و بینش مفیدی را از طریق این پایان نامه ارائه کنند.

هدف: هدف این پایان نامه توضیح این است که چگونه مجموعه متنوعی از مهارت های نرم و مجموعه متنوعی از مهارت های سخت بر کارایی در جلسه طوفان فکری تأثیر می گذارد و چگونه این رابطه مشروط به یک سلسله مراتب سازمانی بلند است.

روش شناسی: پژوهشگران فلسفه پژوهش پوزیتیویستی را همراه با رویکرد تحقیق استنباطی اتخاذ کرده اند. برای جمع آوری داده ها از روش کمی استفاده شده است که در آن محققین از پرسشنامه استفاده کردند. این پرسشنامه برای افراد در حرفه حسابرسی که هدف نویسندگان آن همکاران حسابرسی و همکاران ارشد بود ارسال شد. میزان پاسخ 20 درصد بود. داده‌ها بیشتر از طریق ماتریس همبستگی اسپیرمن، تحلیل اصلی مؤلفه‌ها، تحلیل رگرسیون خطی چندگانه و تحلیل رگرسیون چندگانه تعدیل‌شده سلسله مراتبی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند.

یافته‌ها: یافته‌ها حاکی از همبستگی مثبت بین تنوع در مهارت‌های نرم و کارایی در جلسه طوفان فکری است که سلسله مراتب بلند سازمانی تأثیر تعدیل‌کننده‌ای بر این رابطه دارد.

 

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.