PDF

دانلود پایان نامه : بررسی شرایط فعلی و آینده استانداردهای موجود برای توسعه راه اندازی مجازی خطوط تولید و دوقلوی دیجیتال

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی شرایط فعلی و آینده استانداردهای موجود برای توسعه راه اندازی مجازی خطوط تولید و دوقلوی دیجیتال    همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی شرایط فعلی و آینده استانداردهای موجود برای توسعه راه اندازی مجازی خطوط تولید و دوقلوی دیجیتال

رشته : کامپیوتر و برنامه نویسی – نرم افزار و سخت افزار   – هوش مصنوعی   – فناوری اطلاعات – مهندسی صنایع

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی   ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

استفاده از راه اندازی مجازی در سال های اخیر افزایش یافته است ، اما هنوز چالش هایی پیش از استفاده گسترده از روش اعتبار سنجی کد نرم افزاری وجود دارد. یکی از موارد افزوده شده به راه اندازی مجازی ، استفاده از یک دوقلو دیجیتالی برای افزایش دقت است. هدف این پایان نامه بررسی استانداردها و رویکردهای موجود برای توسعه راه اندازی مجازی و همچنین کشف تعاریف است. رویکرد انتخاب شده برای دستیابی به هدف ، انجام بررسی ادبی مقالات تحقیقاتی موجود و مصاحبه با افراد آگاه در صنعت است. ابتدا ، تعاریف و طبقه بندی ها مورد بررسی قرار می گیرد ، سپس رویکردهای توسعه راه اندازی مجازی و دوقلوهای دیجیتال در ادبیات مورد بررسی قرار می گیرد. در سه مصاحبه با افراد با زمینه ها و مهارت های مختلف ، نظرات فناوری های مجازی برای ارائه بینش در صنعت مورد ارزیابی قرار می گیرد. یافته های مرور ادبیات و مصاحبه ها از جمله موارد دیگر ، نیاز به استانداردسازی در این زمینه و استانداردی است که به دنبال ISO 23247-1 در حال انجام است. علاوه بر این ، دوقلو دیجیتال مفهومی با آینده امیدوارکننده در ترکیب با سایر فناوری های صنعت 4.0 است. در پایان ، این پایان نامه یک بررسی عمیق از چالش ها و امکانات راه اندازی مجازی و دوقلو دیجیتال ارائه می دهد و می تواند به عنوان نقطه شروع برای تحقیقات بیشتر در استانداردسازی و پیشرفت های ناشی از استاندارد جدید مورد استفاده قرار گیرد.

 

دانلود پایان نامه : بررسی شرایط فعلی و آینده استانداردهای موجود برای توسعه راه اندازی مجازی خطوط تولید و دوقلوی دیجیتال

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.