PDF

دانلود پایان نامه : بررسی تاثیر تجزیه و تحلیل داده های بزرگ بر تصمیم گیری استراتژیک

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی :   بررسی تاثیر تجزیه و تحلیل داده های بزرگ کلان داده بیگ دیتا بر تحول تصمیم گیری استراتژیک شرکت ها همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی تاثیر تجزیه و تحلیل داده های بزرگ بر تصمیم گیری استراتژیک

رشته : مدیریت

سال انتشار : 2020

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی  ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

زمینه: فناوری‌های دیجیتال به طور فزاینده‌ای کسب‌وکارهای سنتی را متحول می‌کنند و تأثیر فراگیر آن‌ها منجر به بازسازی بنیادی کل صنایع می‌شود. در حالی که اهمیت ایجاد مزیت‌های رقابتی برای کسب‌وکارهایی که از تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ استفاده می‌کنند شناخته شده است، هنوز در مورد تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ که بر تصمیم‌گیری استراتژیک در سازمان‌ها تأثیر می‌گذارد اتفاق نظر وجود ندارد. همانطور که داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به طور فزاینده ای رایج می شوند، درک عوامل موثر بر کیفیت تصمیم گیری برای کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار می شود.

هدف: این پایان نامه بررسی می کند که چگونه داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ بر فرآیندهای تصمیم گیری استراتژیک عملیاتی در شرکت ها از طریق لنز نظری چارچوب استراتژی به عنوان عمل تأثیر می گذارد.

روش: این مطالعه با استفاده از یک طرح تحقیق کیفی از رویکرد تحقیق ابداعی با آزمایش یک نظریه (یعنی استراتژی-عملکرد) پیروی می کند. یک مطالعه موردی از IKEA برای تولید داده های اولیه برای این پایان نامه انجام شد. نمونه‌گیری به صورت داخلی در IKEA با شناسایی روسای بخش‌های مختلف در تجزیه و تحلیل داده‌ها و از آنجا با استفاده از تکنیک نمونه‌گیری گلوله برفی، برای افزایش تعداد مصاحبه‌شوندگان و اطمینان از جمع‌آوری داده‌های کافی برای کدگذاری انجام می‌شود.

یافته‌ها: یافته‌ها نشان می‌دهد که تجزیه و تحلیل داده‌های کلان تأثیر تعیین‌کننده‌ای بر تمرین‌کنندگان دارد. در IKEA، تحلیلگران داده به بخشی جدایی ناپذیر از فرآیندهای تصمیم‌گیری استراتژیک عملیاتی تبدیل شده‌اند و بحث‌ها بر اساس داده‌ها و دقت انجام می‌شوند تا با اراده و شهود. از نظر شیوه‌ها، آشکار شد که تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ منجر به استفاده عملکرد محورتر از ابزارهای استراتژیک شده و IKEA را قادر می‌سازد تا تصمیمات استراتژیک را در زمان واقعی اتخاذ کند، که نه تنها چابکی را افزایش می‌دهد، بلکه خطر تصمیم‌گیری اشتباه را نیز کاهش می‌دهد.

 

دانلود پایان نامه : بررسی تاثیر تجزیه و تحلیل داده های بزرگ بر تصمیم گیری استراتژیک

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.