PDF

دانلود پایان نامه : بررسی یک رویکرد نوآورانه مخرب برای طراحی مدل کسب و کار پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی یک رویکرد نوآورانه مخرب برای طراحی مدل کسب و کار پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی یک رویکرد نوآورانه مخرب برای طراحی مدل کسب و کار پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال

رشته :  فناوری اطلاعات –  پزشکی –  بازرگانی -بازاریابی – مدیریت

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی  

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

  چگونه می توان یک نوآوری مخرب را با موفقیت در مدل کسب و کار راه اندازی پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال از نظر ارزش پیشنهادی ادغام کرد؟ هدف: درک اهمیت مدلهای تجاری نوآورانه برای افراد تازه وارد در بخش مراقبت های بهداشتی ، از نظر عناصر مرتبط با بازاریابی (یعنی روابط با مشتری ، بخشها و کانالها) که بر کل فرایند به عنوان وسیله ای برای اجرای اهداف استراتژیک تأثیر می گذارد. روش: این مطالعه از رویکرد اقدام پژوهی استفاده کرد. داده ها با سه روش یکپارچه تولید شد. بحث با پنج عضو هیئت مدیره شرکت مورد ، بررسی داده های ثانویه و پرسشنامه با مشتریان بالقوه. نتیجه گیری: مدل توسعه یافته در این مطالعه پیامدهای رویکرد نوآورانه مخرب را برای یک پلت فرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال راه اندازی مشخص می کند. این اشاره می کند ، شناسایی بخشی از مشتریان که به دلیل ناکارآمدی های خاص در بسترهای فعلی از بسترهای مراقبت های بهداشتی دیجیتال دور بوده است و طراحی عناصر مدل کسب و کار برای تأمین نیازهای آنها در نهایت منجر به تسلط استارتاپ در بازار می شود.

 

دانلود پایان نامه : بررسی یک رویکرد نوآورانه مخرب برای طراحی مدل کسب و کار پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.