PDF

دانلود پایان نامه : تحلیل تجربی پایداری ریسک و ارزش گذاری در شرکت های اروپایی

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :    تحلیل تجربی پایداری ریسک و ارزش گذاری در شرکت های اروپایی  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : تحلیل تجربی پایداری ریسک و ارزش گذاری در شرکت های اروپایی

رشته : اقتصاد  بازرگانی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : دکترا

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

در زمینه تأمین مالی پایدار، رتبه‌بندی‌های زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) به اندازه‌گیری تایید شده عملکرد پایداری یک شرکت تبدیل شده‌اند. افزایش آگاهی از مسائل پایداری در جامعه امروزی غیرقابل انکار است. با این حال، بر اساس نتایج متناقض از تحقیقات قبلی، مشخص نیست که آیا سرمایه‌گذاران به تلاش‌های پایداری شرکت به شکل هزینه کمتر حقوق صاحبان سهام پاداش می‌دهند یا خیر. بنابراین هدف این پایان نامه بررسی رابطه بین پایداری، ریسک و ارزش گذاری و همچنین رفتار قیمت سهام در مواقع بحران در مورد شرکت های بزرگی است که به صورت عمومی در کشورهای شمال اروپا فهرست شده اند. به منظور تحقق این هدف، مدل‌های رگرسیون چندگانه مختلفی بر روی داده‌های فصلی از دوره بین سال‌های 2011 تا 2020 انجام شده است. رویکرد انتخاب شده برای بررسی اینکه آیا ESG رابطه‌ای با هزینه حقوق صاحبان سهام دارد، محاسبه هزینه ضمنی حقوق صاحبان سهام بوده است. از پیش‌بینی‌های اجماع توسعه مالی آتی و قیمت سهام در هر نقطه از زمان، که به عنوان هزینه قبلی حقوق صاحبان سهام نیز شناخته می‌شود. از آنجایی که متغیر مستقل ESG-score احتمالاً تنها متغیری نیست که بر متغیرهای مستقل در مدل‌های رگرسیون چند متغیره ما تأثیر بگذارد، ما مطالعات قبلی را در انتخاب متغیرهای کنترل دنبال کرده‌ایم. نتایج تجربی این مطالعه رابطه منفی معناداری را بین امتیاز ESG شرکت و هزینه حقوق صاحبان سهام نشان داد. علاوه بر این، نتایج ما رابطه مثبت معناداری بین امتیاز ESG یک شرکت و نسبت قیمت به درآمد و همچنین نسبت قیمت به دفتر نشان داد، در حالی که هیچ رابطه معنی‌داری بین امتیاز ESG یک شرکت و ارزش شرکت با نسبت سود قبل از بهره و مالیات می تواند تعیین شود. در نهایت، نتایج این پایان‌نامه نشان داد که شرکت‌هایی با امتیاز ESG بیشتر در طی آخرین آشفتگی بازار در سال 2020 ناشی از شیوع کووید-19، بازدهی اضافی ایجاد کردند.

این پایان‌نامه دیدگاه تخریب ارزش تلاش‌های ESG را به چالش می‌کشد زیرا نتایج ما نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ریسک پایداری را با حق بیمه منفی منفی در راستای رویکرد خلق ارزش قیمت‌گذاری می‌کنند. هیچ آزمون علیت در طول این مطالعه انجام نشده است، با این حال چندین مکانیسم احتمالی که توسط آن ESG بر ارزش گذاری و مقاومت در برابر بحران تأثیر می گذارد، بر اساس تحقیقات قبلی و چارچوب نظری مورد بحث قرار گرفته است. ما برای کاهش هزینه حقوق صاحبان سهام استدلال می کنیم که منعکس کننده عدم تقارن اطلاعاتی کاهش یافته، پایه سرمایه گذار بزرگتر، بهبود رشد و فرصت های جریان نقدی و همچنین کاهش ریسک برای دعاوی به عنوان پیامد یک رفتار تجاری پایدارتر است.

تا آنجا که ما می دانیم، هیچ مطالعه قبلی در مورد این موضوع در بازارهای شمال اروپا انجام نشده است. بنابراین این مطالعه یک شکاف تحقیقاتی در رابطه بین پایداری، ریسک و ارزش گذاری بازار را پر می کند و ما صمیمانه امیدواریم که با رویکردهای جدید به دانشگاه کمک کرده باشیم.

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
40,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.