PDF

دانلود پایان نامه : مقایسه بازنمایی زنان پناهنده سوری در روزنامه های ملی و محلی سوئد از طریق تحلیل محتوا

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : مقایسه بازنمایی زنان پناهنده سوری در روزنامه های ملی و محلی سوئد از طریق تحلیل محتوا  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : مقایسه بازنمایی زنان پناهنده سوری در روزنامه های ملی و محلی سوئد از طریق تحلیل محتوا

رشته :   رسانه  – علوم اجتماعی – سیاسی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

در طی به اصطلاح “بحران مهاجرت” در سال 2015 ، 51338 سوری درخواست پناهندگی در سوئد را داده اند. نخست ، سیاستمداران سوئدی خواستار سوئدی ها شدند تا “قلب خود را باز کنند” ، پشتیبانی عمومی قوی بود ، و پوشش رسانه ای پر از امکانات و تصاویر انسانی بود. با توسعه بحران ، قوانین سخاوتمندانه پناهندگی سوئد به حداقل اتحادیه اروپا تغییر یافت ، فضای سیاسی سخت تر شد و به زودی چارچوب های مثبت رسانه ها به بحث در مورد عواقب منفی تغییر یافت. این پروژه مدرک بر روی مواردی است که در رسانه ها از بحران مهاجرت کمتر دیده می شوند – زنان پناهنده. با استفاده از مدل “صدا به روایت” از Chouliaraki و Zaborowski (2017) ، به سوال تحقیق پاسخ می دهد ؛ چگونه زنان پناهنده از سوریه در روزنامه های ملی و محلی سوئد نشان داده می شوند؟ ، و همچنین س والات فرعی زیر: از چه قابهای خبری در متنهایی که زنان سوریه معرفی می شوند استفاده می شود؟ از چه طرقی به زنان پناهنده قابل مشاهده و فضای صحبت می شود؟ از چه نوع نمایش ها ، عبارت ها و کلیشه ها استفاده می شود؟ چه تفاوتی بین روزنامه های ملی و محلی 2015 و 2020 می توان یافت؟ این پروژه قاب های خبری ، نمایش های جنسیتی ، کلیشه های معمولی ، دید و فضای در اختیار روزنامه های سوئدی برای زنان سوری را بررسی می کند. این کار را با تحلیل محتوای مقالات روزنامه از سه روزنامه منتشر شده در سال های 2015 و 2020 انجام می دهد. این پروژه برای درک نمایندگی ها ، صدا و چارچوب های خبری در روزنامه های سوئد ، از نظریه های ساختارهای قدرت دیگر ، تقاطع و قدرت پس از استعمار و همچنین ادبیات مربوط به بازنمایی در رسانه های اروپایی در طول بحران مهاجرت استفاده می کند. نتایج نشان داد که زنان پناهنده غالباً ساکت شده و از آنها صحبت می شود بجای اینکه فضای کافی برای صحبت کردن داشته باشد. چارچوب های خبری متداول مورد استفاده در بین متن های مورد تجزیه و تحلیل ژئوپلیتیکی منفی بود و زنان اغلب از متن خارج شدند. بزه دیدگی و عادی سازی معمول ترین کلیشه هایی است که به زنان پناهنده اختصاص داده می شود. اکثر نمایندگی های زنان پناهنده به صورت جمعی انجام می شد و زنان از بسیاری جهات با هم مشورت می کردند. زنان پناهنده مورد تأیید قرار می گیرند ، از بین می روند ، از بین می روند ، ساکت می شوند و جمع می شوند ، که نتایج خود را به همراه خواهد داشت زیرا آنها روش هایی هستند که وضعیت و موقعیت زنان پناهنده را در جامعه محدود می کنند – موقعیت خود را به عنوان “دیگران” در جامعه سوئد حفظ می کنند.

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.