PDF

دانلود پایان نامه : بررسی چالش های سازمان های بشردوستانه در یمن در پایان دادن به وبا

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی چالش های سازمان های بشردوستانه در یمن در پایان دادن به وبا همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی چالش های سازمان های بشردوستانه در یمن در پایان دادن به وبا

رشته : پزشکی – علوم اجتماعی و  سیاسی – بهداشت

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

تخمین زده می شود که 2.9 میلیون نفر سالانه به وبا آلوده می شوند. این بیماری توسط باکتری های عفونی ویبریو وبا ایجاد می شود و اعتقاد بر این است که باعث بیش از 95000 مرگ سالانه در سراسر جهان می شود (CDC ، 2020). در تلاش برای کنترل وبا ، سازمانهای بشردوستانه و همچنین با شروع برنامه های خود کمکها را به دولتها توزیع می کنند. در سال 2017 ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، تحت نظارت سازمان ملل (UN) ، برنامه ای را در ژانر کنترل وبا آغاز کرد. برنامه کمک های خارجی ، به نام نقشه راه جهانی ، پایان دادن به وبا تا سال 2030 است. کمک های خارجی در بحران های بشردوستانه به شدت مورد نیاز است ، اما ماهیت اجرای آن به طور گسترده در بخش های علوم اجتماعی و همچنین علوم طبیعی مورد بحث قرار می گیرد.

ادبیات مربوط به شرایط فعلی یمن به عنوان یک وضعیت اضطراری معاصر بسیار کمیاب است. با این حال ، Pillinger et al (2016: 74) ، به سو mis مدیریت در مأموریت های کمک بشردوستانه قبلی ، به ویژه مأموریت های انجام شده توسط سازمان ملل اشاره کرده اند که می تواند مشکلات را در سایر زمینه ها نیز توضیح دهد. یکی از اصلی ترین نمونه های اخیر مأموریت هایی که سازمان ملل متحد مورد انتقاد قرار گرفته است ، پیامدهای زلزله 2010 در هائیتی است. بنابراین ، نتایج فاجعه باری از کمک های ارائه شده در هائیتی به عنوان نمونه ای بارز در این فصل استفاده خواهد شد تا مفاهیم مشترک شکاکانه نسبت به سازمان ملل متحد در زمینه کمک های بشردوستانه برجسته شود. مثال سو mis مدیریت در هائیتی به عنوان توضیحی برای اینکه چرا کمک ها ، حتی توسط آژانس های مورد اعتماد ، همیشه به سرانجام نمی رسد ، عمل خواهد کرد. بخش پایانی این بخش ، بحثی از طرف محققان است که نشان می دهد بهبودها ، و همچنین اینکه چرا این پیشرفتها برای موفقیت حیاتی است ، با توجه به موانع آینده کمک رسانی در امور مربوط به بهداشت.

 

دانلود پایان نامه : بررسی چالش های سازمان های بشردوستانه در یمن در پایان دادن به وبا

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.