PDF

دانلود پایان نامه : مطالعه مقایسه ای سیاست های همکاری توسعه ای کشورهای اسکاندیناوی ( دانمارک نروژ سوئد)

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : مطالعه مقایسه ای سیاست های همکاری توسعه ای کشورهای اسکاندیناوی ( دانمارک نروژ سوئد)  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : مطالعه مقایسه ای سیاست های همکاری توسعه ای کشورهای اسکاندیناوی ( دانمارک نروژ سوئد)

رشته :  علوم سیاسی – اقتصاد

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

این تز سیاست های همکاری توسعه ای کشورهای اسکاندیناوی ، یعنی دانمارک ، نروژ و سوئد را بررسی می کند. هدف آن درک دقیق تر از شباهت ها و تفاوت های سه کشور در انجام همکاری های توسعه ای است. اصطلاح همکاری توسعه تقریباً مترادف با برنامه های کمک یا به طور خاص با کمک توسعه رسمی / ODA است ، در حالی که یک مفهوم گسترده تر است که بسیاری از مکانیسم های پشتیبانی را پوشش می دهد. بنابراین ، یکی از دغدغه های اصلی در این مطالعه ، بررسی میزان کمک ها ، مناطق متمرکز ، تخصیص های جغرافیایی ، ساختار نهادی و اهداف کشورهای اسکاندیناوی و همچنین بررسی دلایل سیاست از منظرها و مدل های نظری است. این تحقیق با توجه به روش تفاوت جان میل انجام می شود زیرا کشورهای مورد تحقیق از نظر سطح توسعه و کمک رسانی بسیار مشابه هستند. نظریه های احتمالی پایان نامه نئورئالیسم و ​​نهادگرایی جامعه شناختی است که در تجزیه و تحلیل سیاست های خارجی و درک رفتارهای دولت در روابط بین الملل مثر است. فرهنگ سیاسی و مدلهای شاخه تجزیه و تحلیل سیاست خارجی نیز برای ارائه دامنه وسیع تری دخیل هستند. نتایج تحقیق نشان می دهد که اگرچه این سه کشور از نظر بسیاری از نظر مشابه بسیار هستند ، اما در اهداف و استراتژی های سیاست خود نیز تفاوت هایی دارند. دلایل مختلف است ، خواه آرمانهای قدرت باشد ، تفاوتهای فرهنگی یا صرفاً ارزشها.

دانلود پایان نامه : مطالعه مقایسه ای سیاست های همکاری توسعه ای کشورهای اسکاندیناوی ( دانمارک نروژ سوئد)

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.