PDF

دانلود پایان نامه : پیاده سازی سیستم زمانبندی و برنامه ریزی شده جهت افزایش بهره وری در شرایط غیر منتظره

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : پیاده سازی سیستم زمانبندی و برنامه ریزی شده جهت افزایش بهره وری در شرایط غیر منتظره  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : پیاده سازی سیستم زمانبندی و برنامه ریزی شده جهت افزایش بهره وری در شرایط غیر منتظره

رشته :  مدیریت – مهندسی صنایع – اقتصاد

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

این پایان نامه بر پیاده سازی یک سیستم زمان بندی و برنامه ریزی کارآمد برای یک شرکت شخص ثالث لجستیکی متمرکز است زیرا 3PL دارای محدودیت ها و پارامترهای بیشتری در مورد نحوه انجام کار آنها به طور روزمره است. مشکلات مرتبط با شرکت مورد این است که شرکت دارای برنامه زمانبندی و برنامه ریزی ضعیفی است که منجر به کاهش بهره وری و افزایش کارهای عقب مانده می شود. به دلیل تأخیر در جریان اطلاعات بین ذینفعان ، برنامه ریز قادر به پیش بینی وضعیت متفاوت نیست. در این عصر فناوری ، افزایش برنامه ریزی و برنامه ریزی که مستقیماً بر بهره وری تأثیر بگذارد ، مهم است. نویسندگان با درک مسئله موجود بر اساس مصاحبه با اداره راهنمایی و رانندگی ، پرسشنامه های مربوط به کارکنان کف فروشگاه و مشاهدات انجام شده ، چارچوب خاصی را با مراجعه به مقاله های مختلف ژورنالی انتخاب کردند که منجر به یافتن راه حل این مشکل شد. این گزارش راه حل سیستم پیشرفته برنامه ریزی را با تلفیق دیجیتال سازی ارائه می دهد. دیجیتال سازی به شما کمک می کند تا سریعتر به اطلاعات به روز رسیده برسید ، که برای روند برنامه ریزی و برنامه ریزی مورد نیاز است. یک سیستم زمان بندی و برنامه ریزی کارآمد همیشه به عملکرد روان هر مرکز تولید کمک می کند. کار را در مسیر خود نگه می دارد و به کارمند در اتمام کار روزانه به بهترین شکل کمک می کند. این پایان نامه انجام می شود و با حل مشکل موجود برای شرکت مورد نتیجه گیری می شود. این سیستم ممکن است با استفاده از سیستم RFID که اطلاعات را سریعتر و با اطلاعات بیشتر مورد نیاز برای سیستم برنامه ریزی و برنامه ریزی سریعتر به روز می کند ، بهبود یابد.
دانلود پایان نامه : پیاده سازی سیستم زمانبندی و برنامه ریزی شده جهت افزایش بهره وری در شرایط غیر منتظره
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.