PDF

دانلود پایان نامه : بررسی یک مدل مفهومی برای سیستم های مانا (VSM) در یک سیستم تولید با جریان موازی مواد

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی یک مدل مفهومی برای سیستم های مانا (VSM) در یک سیستم تولید با جریان موازی مواد  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی یک مدل مفهومی برای سیستم های مانا (VSM) در یک سیستم تولید با جریان موازی مواد

رشته :  مدیریت – مهندسی صنایع

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی  ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

یک تغییر سریع در بازار فعلی وجود دارد که نیاز به سفارشی سازی بیشتر و کیفیت بالاتر با قیمت کمتر دارد. برای SME ها ، رقابت و توسعه سیستم تولید در این محیط رقابتی فزاینده چالشی است. یکی از راه های افزایش مزیت های رقابتی ، بررسی امکان استفاده از ابزارهای ناب مانند VSM است. هدف از طراحی VSM بدست آوردن یک دید کلی جامع از سیستم تولید برای یافتن فعالیت های ارزش افزوده و غیر ارزش افزوده و بهبود سیستم تولید است. VSM ، با این حال ، به طور گسترده در یک سیستم تولید با انعطاف پذیری بالا و تعداد زیادی از انواع در یک طرح کاربردی مورد بررسی قرار نگرفته است. مشخص شده است که شکافی در ادبیات وجود دارد و برخی از محققان اعلام می کنند که هیچ ارتباط منفی بین VSM و تولید انعطاف پذیر وجود ندارد. بنابراین ، نیاز به بررسی بیشتر این مفاهیم با هم در یک شرکت موردی با این متغیرها است. رویکرد روش شناختی یک مطالعه موردی واحد در یک شرکت موردی است. این تحقیق بر بررسی چگونگی کاربرد VSM در یک سیستم تولیدی با انعطاف پذیری بالا در یک طرح بندی کاربردی متمرکز است. این مطالعه بر جنبه های سختی مانند خود VSM و جنبه های نرم مانند مفاهیم Lean ، مدیریت تغییر و رفتار و واکنش کارکنان متمرکز خواهد شد. دلیل آن این است که شرکت ها باید پارامترها و رفتار کارکنان را بررسی کنند زیرا یک سیستم تولیدی با انعطاف پذیری بالا در یک طرح عملکردی اغلب به عنوان یک سیستم پیچیده درک می شود. بنابراین یک مدل مفهومی برای تسهیل پذیرش این نوع سیستم تولید توسعه داده شده است. مدل مفهومی ایجاد شده بر اساس یافته های شرکت موردی و نظریه های مطالعات ادبی است. روش هایی که از جمع آوری داده ها در این مورد پشتیبانی می کند مصاحبه با پرسنل تولید و پرسنل بخش مدیریت ، مشاهدات ، VSM و مرور ادبیات است.

دانلود پایان نامه : بررسی یک مدل مفهومی برای سیستم های مانا (VSM) در یک سیستم تولید با جریان موازی مواد

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.