PDF

دانلود پایان نامه : اثرات مخاطرات درون زا در طراحی قرارداد: تحلیل نظری و تجربی طراحی قرارداد بهینه در صنعت ساخت و ساز

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  تحلیل نظری و تجربی طراحی قرارداد بهینه در صنعت ساخت و ساز    همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : تحلیل نظری و تجربی طراحی قرارداد بهینه در صنعت ساخت و ساز

رشته : معماری عمران حقوق مهندسی شهرسازی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

صنعت معماری، مهندسی و ساخت و ساز در هنگام برخورد با طراحی قرارداد تدارکات و مدیریت ریسک با چالش هایی مواجه است. شیوه‌های قراردادی بهینه در سراسر جهان در زمینه‌هایی از نظریه قرارداد مورد مطالعه قرار گرفته است که بررسی می‌کند چگونه مکانیزم تشویقی بهینه (“قراردادها”) می‌تواند طراحی شود تا طرفین را تشویق کند تا رفتار مؤثرتری داشته باشند. طرفین معمولاً از یک مدیر و یک نماینده تشکیل می‌شوند که در آن مدیر اصلی استخدام می‌کند. یک نماینده برای ارائه کالا یا خدمات با این حال، پیچیدگی تئوری قرارداد نیازمند رویکردی عملی تر در تلاش برای درک مشکل تدارکات در صنعت و افزایش اشتراک دانش بین پروژه ها است.

هدف از این مطالعه ارائه مدلی مبتنی بر تئوری قرارداد است که می‌تواند در عمل برای بررسی اثرات ریسک‌های درون‌زای پروژه در سه نوع مختلف قراردادهای تدارکاتی: قیمت ثابت، زمان و مواد و انگیزه استفاده شود. بنابراین، این مطالعه از روش‌های کمی با هدف توضیح مشکل خرید فعلی در معماری، مهندسی، و صنعت ساخت و ساز سوئد، مقایسه تئوری و عمل، و کمک به دانش در مورد ارتباط بین ریسک‌های درون‌زا، اشتراک ریسک بهینه و طراحی قرارداد استفاده می‌کند.

نتیجه‌گیری از این مطالعه این است که شیوه‌های قراردادی فعلی در صنعت با طراحی قرارداد بهینه توصیف‌شده توسط تئوری همسو نیست. تئوری در این تحقیق نشان داد که با توجه به ریسک‌های درون‌زای پروژه، انگیزه‌های بهینه در صرفه‌جویی عامل در برابر ریسک متفاوت است که منجر به یک رابطه غیر یکنواخت بین قدرت قرارداد بهینه و ریسک پروژه می‌شود. علاوه بر این، زمانی یک قرارداد بهینه و کارآمد می شود که صرفه جویی در هزینه و مشوق های کیفیت همسو باشد. با این حال، تجزیه و تحلیل پروژه های دنیای واقعی هیچ رابطه روشنی بین قدرت قرارداد و ریسک پروژه نشان نمی دهد، به عنوان مثال، برخی از پروژه ها با قراردادهای قیمت ثابت یا قراردادهای زمانی و مادی همان سطح ریسک را ارائه می دهند. از این رو، این تحقیق روشی را برای محاسبه قرارداد تشویقی بهینه پیشنهاد می‌کند که می‌تواند در بسیاری از موارد که در حال حاضر از دو نوع قرارداد دیگر استفاده می‌شود، استفاده شود. بر اساس این تئوری، قرارداد تشویقی بهینه ممکن است مزایای ارزشمندی را برای هر دو طرف درگیر ایجاد کند، زیرا هدف آن تقسیم کارآمد ریسک پروژه بین آنهاست و در عین حال انگیزه مناسب را برای کارآمدتر کار عامل برای کاهش هزینه‌ها و ارائه خدمات یا کالاهای با کیفیت بالا فراهم می‌کند.

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.