PDF

دانلود پایان نامه : مقایسه LightGBM و پرسپترون در یادگیری ماشینی برای طبقه بندی علت تفاوت حقوق گروه های کاری

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : مقایسه LightGBM و پرسپترون در یادگیری ماشینی برای طبقه بندی علت تفاوت حقوق گروه های کاری همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : مقایسه LightGBM و پرسپترون در یادگیری ماشینی برای طبقه بندی علت تفاوت حقوق گروه های کاری

رشته :  کامپیوتر و برنامه نویسی – نرم افزار و سخت افزار   – هوش مصنوعی – ریاضی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی 

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

یادگیری ماشین بخشی از چیزی است که AI نامیده می شود. این به عنوان کاربرد یک الگوریتم برای بهبود نتیجه از طریق یادگیری تعریف شده است. در سوئد ، این قانون شرکت ها و سازمان های بزرگ را ملزم می کند که حقوق خود را هر سال تجدید نظر کنند تا از عدم وجود اختلاف دستمزد بین مردان و زنان اطمینان حاصل شود. اگر از یادگیری ماشین در فرایند تجزیه و تحلیل استفاده شود ، این می تواند به عنوان یک ابزار کمکی مورد استفاده قرار گیرد. با آموزش دو مدل مختلف و آزمایش آنها در برابر مجموعه داده آزمایشی مشابه ، می توان معیارهای متفاوتی را بدست آورد و تجزیه و تحلیل کرد تا نحوه عملکرد آنها را در مقایسه با یکدیگر مشاهده کنید. نتایج نشان می دهد که عملکرد پرسپترون کمی بهبود یافته است و جایی برای توسعه بیشتر وجود دارد. این مطالعه به مجموعه داده کوچکتری برای آموزش و آزمایش محدود شده است. اما در آینده می توان ویژگی های مرتبط تر و مجموعه داده های بزرگتری را برای آموزش مدل ها اضافه کرد و به مدل دقیق تری منجر شد.

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.