PDF

دانلود پایان نامه : بررسی استفاده از نقشه های بدن به عنوان یک ابزار تحقیق در طراحی تعاملی و اثربخشی آن

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی  : بررسی استفاده از نقشه های بدن به عنوان یک ابزار تحقیق در طراحی تعاملی و اثربخشی آن همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی :  بررسی استفاده از نقشه های بدن به عنوان یک ابزار تحقیق در طراحی تعاملی و اثربخشی آن

رشته :   علوم اجتماعی – روانشناسی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

در این مقاله آنچه را که نقشه های بدن را در جمع آوری داده ها در تحقیقات طراحی تعامل موثر می کند ، تجزیه و تحلیل می کنیم. مرور ادبیات سیستماتیک نشان داد که مستنداتی در مورد کاربرد روش در کارهای فعلی وجود ندارد و ما به دنبال کشف آنچه نقشه های بدن را در جمع آوری دانش درباره بدن موثر می سازد ، هستیم. پس از طراحی نقشه های مختلف بدن با استفاده از روش های تحقیق از طریق طراحی ، ما نقشه های بدن را در مطالعات کاربر آزمایش کردیم که در آن از شرکت کنندگان خواسته بودیم پس از یک فعالیت یوگا نقشه های بدن را پر کنند. نتایج نشان می دهد که طراحی نقشه های بدن و دستورات پیرامون آنها برای نوع و غنای داده های جمع آوری شده اساسی است و نقشه های بدن عملکردی از بازتاب عمیق تر در مورد تجربیات بدنی را دارد. ما پیشنهاد می کنیم که محققان نقشه های بدن خود را بر اساس نوع داده هایی که هنگام استفاده از آنها در مطالعات خود علاقه دارند ، با دقت طراحی کرده و بر این اساس مستند سازند.

دانلود پایان نامه : بررسی استفاده از نقشه های بدن به عنوان یک ابزار تحقیق در طراحی تعاملی و اثربخشی آن

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.