PDF

دانلود پایان نامه : شناسایی علل و مزایای تنوع نیروی کار در یک شرکت چند ملیتی MNC مهندسی برق

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :  شناسایی علل و مزایای تنوع نیروی کار در یک شرکت چند ملیتی MNC مهندسی برق   همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : شناسایی علل و مزایای تنوع نیروی کار در یک شرکت چند ملیتی MNC مهندسی برق

رشته :مدیریت  مهندسی صنایع  منابع انسانی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

هدف از این مطالعه شناسایی علل و مزایای تنوع نیروی کار در یک شرکت چند ملیتی مهندسی برق سوئدی است. علاوه بر این، شناسایی چالش های مختلف مدیران در مدیریت تنوع و یافتن راهبردهای اتخاذ شده توسط آنها برای به حداقل رساندن این چالش ها.

طراحی/روش/رویکرد

برای این تحقیق از روش کیفی استفاده شده است. تحقیق در دو مرحله انجام شد. در مرحله اول، یک پرسشنامه باز برای جمع آوری داده های اولیه از سه مدیر خط و در مرحله دوم بحث گروهی متمرکز با سه کارمند از بخش منابع انسانی انجام شد. حجم کل نمونه شش کارمند است که در یک MNC مهندسی برق سوئد کار می کنند.

یافته ها و نتیجه گیری

ماهیت کسب و کار انجام شده توسط MNC مورد مطالعه مستلزم نوآوری و سفارشی سازی مداوم محصولات است که به کارکنانی با دانش، مهارت ها و قابلیت های متنوع نیاز دارد.

دلایل ایجاد تنوع در سازمان مورد مطالعه به دلیل تشویق به جابجایی داخلی کارکنان از شرکت های مختلف تابعه به سمت ستاد و با استفاده از روش های مختلف کارکنان از جمله مهاجرت، تیم های مجازی جهانی، جابجایی دائم و غیره است. .

یافته‌های حاصل از داده‌های اولیه نشان می‌دهد که MNC مورد مطالعه از نیروی کار بسیار متنوع بهره می‌برد. با این حال، چالش‌های خاصی برای مدیران در مدیریت تنوع وجود دارد. خط مشی Diversity 360 این شرکت به MNC مورد مطالعه کمک می کند تا بر چالش های موجود در مدیریت تنوع غلبه کند.

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
30,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.