PDF

دانلود پایان نامه : بررسی الگوریتم انطباقی برای پیش بینی تقاضای گرمایش منطقه ای در میان مدت

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی :  دانلود پایان نامه : بررسی الگوریتم انطباقی برای پیش بینی تقاضای گرمایش منطقه ای در میان مدت همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی :  دانلود پایان نامه : بررسی الگوریتم انطباقی برای پیش بینی تقاضای گرمایش منطقه ای در میان مدت

رشته :    برق الکترونیک  مخابرات- مدیریت – آمار

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

گرمایش منطقه ای یکی از پایدارترین روشهای تولید و توزیع گرما به ساختمانهای مسکونی و صنعتی است. پیش بینی بار گرمایش منطقه ای در میان مدت و بلند مدت نقش مهمی در برنامه ریزی تولید و توسعه استراتژیک بازار گرمایش منطقه ای دارد. پیش بینی نادرست بار منجر به عدم تطابق در عرضه و تقاضا می شود و استفاده از منابع حرارتی جایگزین با انتشار گازهای گلخانه ای بالاتر را تحمیل می کند. رویکردهای قبلی برای پیش بینی بار میان مدت یک محیط ثابت را در بر می گیرد و بنابراین از تأثیر بالقوه تغییرات در بار حرارتی ناشی از نوسازی ، مانند تعویض پنجره ها ، یا تغییرات شدید در رفتار اجتماعی غافل می شویم. هنگامی که چنین تغییراتی اتفاق می افتد ، مطلوب است که پیش بینی را به روز کنید. این رساله نشان می دهد که نباید فرضیه محیط استاتیک ایجاد شود و یک الگوریتم تطبیقی ​​برای پیش بینی بار احتمالی برای مدیریت خودکار چنین تغییراتی پیشنهاد می کند که مبتنی بر یک گروه رگرسیون پویا است که می تواند مدل های خود را بر اساس عملکرد اخیر آنها اضافه و وزن مجدد کند. مشخص شده است که رویکرد تطبیقی ​​پیشنهادی در مقایسه با کار قبلی در هنگام رانش مفهوم بهبود می یابد و فقط به دلیل سازگاری هنگام رانش مفهوم ، دقت آن همان رویکردهای قبلی در محیط های ساکن است. مدل پایه برای این مجموعه با ارزیابی چندین مدل یادگیری ماشین برای اثربخشی آن در پیش بینی بار گرما پیدا می شود.
دانلود پایان نامه : بررسی الگوریتم انطباقی برای پیش بینی تقاضای گرمایش منطقه ای در میان مدت
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.