PDF

دانلود پایان نامه : بررسی نوآوری مخرب در کارآفرینی انرژی سبز

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاه های جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه / مقاله انگلیسی :    بررسی نوآوری مخرب در کارآفرینی انرژی سبز  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی نوآوری مخرب در کارآفرینی انرژی سبز

رشته : HSE  محیط زیست  شیمی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی 

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

زمینه و هدف: سیستم های انرژی هیدروژن سبز می توانند نگرانی های زیست محیطی و اجتماعی در بخش انرژی را برطرف کنند. بنابراین، افزایش توجه سهامداران دولتی و خصوصی منجر به این برداشت عمومی شده است که سیستم های هیدروژنی می توانند به عنوان یک نوآوری مخرب عمل کنند. با توجه به اینکه نظریه نوآوری اختلال در سال‌های اخیر شاهد افزایش مشارکت کارآفرینی بوده است، این مطالعه بر ارزیابی نقش کارآفرینان سبز در اجرای سیستم‌های هیدروژنی از طریق تلاش‌های متقابل و محرک‌های نوآوری مخرب تمرکز دارد.

هدف: توسعه یک ماتریس نظری که نوآوری مخرب، مشارکت کارآفرینی و ابتکارات متقابل همکاری را برای ایجاد نقش‌های موقعیت‌یابی کارآفرینانه در بازار انرژی به هم متصل می‌کند.

روش: معرفت شناسی انتخاب شده تفسیر گرایانه و هستی شناسی آن سوبژکتیویسم بود. پژوهش از رویکرد استقرایی پیروی کرد. پژوهش به صورت کیفی انجام شد و با رویکرد مطالعه موردی انجام شد. داده ها از طریق مصاحبه نیمه ساختاریافته و با روش نمونه گیری نظری جمع آوری شد.

نتیجه‌گیری: این مطالعه یک ماتریس نظری را پیشنهاد می‌کند که نظریه نوآوری مخرب را به کارآفرینی سبز گسترش می‌دهد و به این نتیجه می‌رسد که سطوح بالای همکاری متقابل و تأثیر نوآوری بالا، به عنوان محرک‌های کلیدی برای اجرای سبز کارآفرینی انرژی مخرب عمل می‌کند. نتایج، نیاز به مشارکت کارآفرینی را در تمام مراحل پیاده‌سازی بازار نشان می‌دهد.

 

 

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد
20,000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.