PDF

دانلود پایان نامه : بررسی پذیرش و چالش کارمندان در برابر فن آوری های جدید

اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی پذیرش و چالش کارمندان در برابر فن آوری های جدید  / مطالعه موردی وسایل نقلیه خودکار در فرودگاه ها  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : بررسی پذیرش و چالش کارمندان در برابر فن آوری های جدید  / مطالعه موردی وسایل نقلیه خودکار در فرودگاه ها

رشته : منابع انسانی – فناوری اطلاعات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع : کارشناسی ارشد

چکیده (ترجمه ماشینی ) :

این مطالعه با هدف کشف توسعه پذیرش کارکنان و چالش های فرآیند و فرصت هایی که هنگام ورود فن آوری های جدید در یک محیط کار ایجاد می شود ، ظاهر می شود. در مورد اجرای وسایل نقلیه خودکار ، این مطالعه در ارتباط نزدیک با سازمان انجام شده است. به طور خاص ، ما پذیرش کارکنان و چالش های فرایند را با کمک یک مدل تحلیلی ، TAPA ، ساخته شده بر اساس چارچوب نظری اعتماد ، تئوری عمل و مدل پذیرش فناوری (TAM) ، که با تئوری اعتماد و تمرین پشتیبانی می شود ، بررسی می کنیم تا یک جامع تشکیل دهیم چارچوب این مطالعه بر روی فلسفه بورس تحصیلی متمرکز است و با استفاده از مطالب کیفی از یک مطالعه موردی اکتشافی ، با 22 پاسخ دهنده مصاحبه می کند تا بخش گسترده ای از فرایندها و اقدامات تحت تأثیر این اجرا را پوشش دهد. جالب توجه است ، داده های تجربی نشان می دهد که توسعه پذیرش کارکنان و مبارزه با چالش های فرآیند و استفاده از فرصت ها موضوعات جداگانه نیستند ، بلکه جریاناتی در همان رودخانه هستند. بنابراین ، برای توسعه پذیرش ، سازمان همچنین باید از طریق چالش های فرآیندی که پاسخ دهندگان درخواست اقدام می کنند ، کار کند.

دانلود پایان نامه : بررسی پذیرش و چالش کارمندان در برابر فن آوری های جدید

 

برای مشاهده لینک دانلود لطفا عضو ویژه شوید

عضو ویژه میشم !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.