PDF

دانلود پایان نامه : کاوشی در سیستم عدالت آمریکا بر اساس رمان کشتن مرغ مقلد To Kill a Mockingbird (1960)

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی : کاوشی در سیستم عدالت آمریکا بر اساس رمان کشتن مرغ مقلد To Kill a Mockingbird (1960)  همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی : کاوشی در سیستم عدالت آمریکا بر اساس رمان کشتن مرغ مقلد To Kill a Mockingbird (1960)

رشته : حقوق – سیاسی – زبان و ادبیات – علوم اجتماعی

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی 

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

افزودن چیز جدیدی برای درک To Kill a Mockingbird (1960) ، که کلاسیک قرن بیستم به حساب می آید ، اگر چشم انداز تاریخ گرایی جدید نباشد ، تقریباً غیرممکن است. این مقاله از طریق تجزیه و تحلیل تاریخ گرایانه جدید از متن ادبی هارپر لی به موازات متون غیر داستانی مربوط به سیستم عدالت و حقوق مدنی آمریکا ، این مقاله نحوه تأثیر نژاد بر نهادها و جامعه ایالات متحده را بررسی می کند. رمان لی با کاوش در جنوب آمریکا دهه 1930 ، جامعه و سیاست آمریکا در دهه 1960 و اوضاع نژادی امروز در آمریکا ، زمینه اتصال آنها را از طریق تجربیات سوگیری نژادی در سیستم عدالت و جنبش حقوق مدنی فراهم می کند. این مقاله به بررسی هنجارهای نژادی و فرهنگی حاکم بر سیستم عدالت آمریکایی در زمان تعیین شده داستان می پردازد. این زمان ، زمان انتشار و جامعه آمریکایی را که در آن رمان چنین تاثیری در بحث نژادی داشته است ، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. سرانجام ، به تأثیر رمان و ارتباط آن با جنبش حقوق مدنی دهه 1960 ، جنبش سیاه زندگی می کند و خوانندگان امروز نگاه می کند. با روحیه تاریخ گرایی جدید ، سازوکارهای نژادپرستی و چگونگی تأثیر آنها بر مردم ، هم ستمگران و هم مظلومین ، برجسته شده است که به مرور زمان بین جهان داستانی لی و جامعه آمریکا ظاهر می شود. از طریق تجربیات شخصیت ها ، ساختارهای نژادپرستی به زمان و مکانی تبدیل می شوند که جنبش Black Lets Matter اهمیت تازه ای به جنبش حقوق مدنی در سراسر جهان تزریق کرده است. با نگاهی به بازخوانی دادگاه های تاریخی اسکاتسبورو ، که الهام گرفته از داستان در “برای کشتن مرغ تمسخر با توجه به سیستم عدالت” است ، شهرستان میکامب و ساکنان آن به عنوان راهنمایی برای هنجارهای نژادی که در جامعه و سیاست های آمریکایی ریشه دوانده است ، عمل می کند. نتایج نشان می دهد جامعه ای که در آن جدایی نژادی به طور مداوم با موانع قانونی ، اقتصادی و اجتماعی تقویت می شود ، با وجود تلاش های قانون اساسی برای ایجاد شرایط بازی برای همه شهروندان آمریکایی.

دانلود پایان نامه : کاوشی در سیستم عدالت آمریکا بر اساس رمان کشتن مرغ مقلد To Kill a Mockingbird (1960)
لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.