PDF

دانلود پایان نامه : تشخیص نفوذ مبتنی بر ناهنجاری با استفاده از طبقه بندی Tree Augmented Naive Bayes (TAN)

 اگر دانشجو و یا محقق هستید با پایان نامه های انگلیسی و جدید سایت پروجکت دانلود می توانید سریع , راحت و حرفه ای تر مقالات و پروژه های خود را تالیف کنید ! پروجکت دانلود , جدیدترین پروژه ها , مقالات , پایان نامه ها و تز های مقاطع مختلف تحصیلی از بهترین دانشگاههای جهان را برای شما فراهم می کند . در این مطلب با دانلود متن کامل پایان نامه انگلیسی :   تشخیص نفوذ مبتنی بر ناهنجاری با استفاده از طبقه بندی Tree Augmented Naive Bayes (TAN) همراه شما هستیم .
.

موضوع : متن کامل پایان نامه انگلیسی  : تشخیص نفوذ مبتنی بر ناهنجاری با استفاده از طبقه بندی Tree Augmented Naive Bayes (TAN)

رشته : کامپیوتر و برنامه نویسی – نرم افزار و سخت افزار   – فناوری اطلاعات

سال انتشار : 2021

زبان : انگلیسی

مقطع :  کارشناسی   ارشد

چکیده  (ترجمه ماشینی ) :

با ظهور فناوری اطلاعات و وابستگی به این سیستم ها ، حفظ امنیت سیستم ها اهمیت بیشتری پیدا می کند. امکان تشخیص نفوذ با سیستم های تشخیص نفوذ (IDS) یکی از چندین فناوری بنیادی است که ممکن است امنیت یک سیستم را افزایش دهد. یکی از چالشهای بزرگ IDS ، شناسایی انواع نفوذهایی است که قبلاً با آنها روبرو نشده است ، اصطلاحاً نفوذهای ناشناخته این نوع نفوذها به طور کلی با استفاده از روشهایی که به طور کلی روشهای تشخیص ناهنجاری نامیده می شوند ، شناسایی می شوند. در این پایان نامه من عملکرد الگوریتم Tree Augmented Naive Bayes Classifier (TAN) را به عنوان یک طبقه بندی کننده تشخیص نفوذ ارزیابی می کنم. به طور خاص ، من یک برنامه TAN را از ابتدا در پایتون ایجاد کردم و برنامه را روی دو مجموعه داده حاوی ترافیک داده آزمایش کردم. هدف از این رساله ایجاد درک بهتری از نحوه کار TAN و ارزیابی اینکه الگوریتمی منطقی برای تشخیص نفوذ است ، است. نتایج نشان می دهد که TAN قادر است در سطح قابل قبولی با دقت بالا و منطقی عمل کند. نتایج همچنین اهمیت استفاده از عملگر صاف کننده موجود در نسخه استاندارد TAN را برجسته می کند.

دانلود پایان نامه : تشخیص نفوذ مبتنی بر ناهنجاری با استفاده از طبقه بندی Tree Augmented Naive Bayes (TAN)

لینک دانلود پس از خرید نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.